Kontakt: +421944580049
E-mail: info@rezervujsa.sk

Recenzie

Napísali o nás

Recenzie

Andrea
S tímom Rezervujsa sa nielenže ľahko spolupracovalo, ale moja spoločnosť zaznamenala takmer okamžité výsledky z práce, ktorú vykonali. Počet našich potenciálnych zákazníkov na webe sa medzimesačne zvýšil o 100 % počas 3 mesiacov.
Andrea
Ľubo
Rezervujsa odporúčam každému podniku, ktorý chce zaviesť stratégiu okolo svojho digitálneho úsilia namiesto hrania sa s rôznymi taktikami a dúfania, že budú fungovať. Rezervačný systém a web stránka podľa našich predstáv sú obrovské výhody, ak sa robia správne, a to, čo pre nás Rezervujsa urobilo, bolo pozoruhodné. V tejto chvíli ich považujeme za členov tímu, nielen za najatú pomoc od agentúry.
Ľubo
Ján
Náš správca rezervačného systému Juraj je skvelý a poskytuje vynikajúce služby odkedy sme začali spolupracovať – je super priateľský, mimoriadne pohotový v odpovediach a vždy je schopný vysvetliť akékoľvek aspekty našej služby alebo hlásenia, ktorým nerozumieme – Rezervujsa by som určite odporučil.
Ján
Peter
Môj čas strávený spoluprácou s Rezervujsa nebol ničím menším než veľkolepým. Okamžite odpovedajú na všetky moje otázky a sú ochotní ponúknuť vynikajúce služby.
Peter
Maroš
Bez výhrad odporúčam Rezervujsa, ak hľadáte spoluprácu s profesionálnou, kreatívnou spoločnosťou na podporu svojej online strany podnikania. Naše skúsenosti boli naplnené individuálnou pozornosťou. Náš obchoďák neustále prekračuje svoje limity v snahe pomôcť dosiahnuť naše online ciele.
Maroš
Lukáš
Spolupracujem s niekoľkými ďalšími spoločnosťami v rámci nášho portfólia a určite mám najlepší pracovný vzťah a úspech s Rezervujsa. Oceňujem spoluprácu, trpezlivosť a vždy rýchlu reakciu na naše žiadosti na poslednú chvíľu. Naozaj oceňujem schopnosť myslieť mimo svojich limitov, najmä počas tohto najnáročnejšieho roka, kedy všetko začína prechádzať do internetovej formy!
Lukáš